Sklep Smacza Jama
to checkout total: 0,00 zł

Vodka Młody Ziemniak 2020 40% 0,5l

Polska wódka ziemniaczana, która z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Availability: available
Vendor: Chopin Vodka
Product code: ZA7A3-42833
Rating:
Price: 249,00 zł 249.00
quantity szt.

product unavailable

add to wish list

Description

Polska wódka ziemniaczana, która z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wyjątkowa edycja Młody Ziemniak 2020 powstaje z ziemniaków zebranych w lipcu 2020 roku, w trakcie gorącego i upalnego lata. Destylowana wyłącznie raz, dla zachowania intensywności aromatu oraz smaku. Jej bezbarwna konsystencja nie zdradza w pełni zawartości.

Najnowsze wydanie oferuje lekko dymny profil, przywołujący wrażenia pieczonych w ognisku ziemniaków. Nuty popiołu, mocno przypieczonej skórki oraz palonego drewna, wkrótce ustępują miejsca świeżym niuansom zielonego ogórka. Na podniebieniu dobrze zbudowany, oferujący przydymione akcenty warzyw i prowadzący do wytrawnego finiszu.

Surowiec potrzebny do produkcji Młodego Ziemniaka 2020 pochodzi z Podlasia; jednego z najczystszych ekologicznie regionów Europy. Jedna butelka wódki powstaje z 50 młodych ziemniaków odmiany Dukat o 10-procentowej zawartości skrobi. Młody Ziemniak powstaje w gorzelni Krzesk, słynącej z produkcji pierwszej i jedynej takiej na świecie wódki luksusowej Chopin.

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium